Lajme

Paradite me diell, pasdite rrebeshe shiu

Sot mot me diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mot i paqëndrueshëm do të na shoqërojë edhe sot. Sipas institutit, të martën...

Page 1 of 1471 1 2 1,471

Lajmet e funfdit